Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jaworznie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Miejskim Zespole Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jaworznie.

Informacja dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Miejskim Zespole Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jaworznie:

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Jaworzna Miejski Zespół Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych z siedzibą w 43-600 Jaworzno, ul. Zacisze Boczna 3.

2) inspektorem ochrony danych w Gminie Miasta Jaworzna Miejskim Zespole Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych jest Pan Mateusz Jakubik, e-mail: iod@mzopow.pl.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wolne stanowiska urzędnicze na podstawie przepisów Kodeksu pracy.

4) Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

5) Pani/Pana dane osobowe NIE będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia rekrutacji.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak nie podanie danych określonych przepisami Kodeksu pracy, Ustawy o pracownikach samorządowych oraz przepisów wykonawczych do tych ustaw spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Tomczyk 27-06-2018 12:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Tomczyk 27-06-2018
Ostatnia aktualizacja: - 27-06-2018 12:07